Turkish Arabic English

Hava Durumu

ANKARA

TMO Duyuru : Buğday Satışı

Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürlüğü’nden intikal eden; Ekmeklik Buğday ve Makarnalık Buğday satışlarına ilişkin  yazı ekte yer almaktadır.

Ekmeklik Buğday için tıklayınız.

Makarnalık Buğday için tıklayınız.

 

Yozgat Et Kombinasından Taze Kuzu-Toklu Satışı

Yozgat Et Kombinası Müdürlüğünden tarafımıza bildirilen Taze Kuzu-Toklu Satışı ile ilgili ayrıntılar için tıklayınız.

TMO SATIŞ DUYURUSU

Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürlüğü’nden intikal eden; Arpa, Ekmeklik Buğday ve Makarnalık Buğday satışlarına ilişkin  yazılar aşağıdaki linklerde yer almaktadır.

Arpa Satışı için tıklayınız.

Ekmeklik Buğday Satışı için tıklayınız.

Makarnalık Buğday Satışı için tıklayınız.

İstihdam Seferberliği 2018

İstihdam teşviklerine ilişkin yasal düzenlemeleri de içeren 7103 sayılı Kanun TBMM'de kabul edilmiş ve 27.03.2018 tarihli ve 30373 sayılı 2. Mükerrer Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girmiştir.

Yeni istihdam teşvikleri 1 Ocak 2018 ile 31 Aralık 2020 arasında 3 yıl süreyle uygulanacaktır. Kanun ile ayrıca 1 Nisan 2018 tarihinden önceki dönemde tüm şartları taşıdığı halde 5510 sayılı, 4447 sayılı, 6111 sayılı Kanun veya diğer kanunlarla sağlanan istihdam prim teşviki, destek ve indirimlerinden yararlanmamış üyelerimizin en geç 31 Mayıs 2018 tarihine kadar Sosyal Güvenlik Kurumu'na yazılı olarak başvurmaları halinde bu Kanunlar ile getirilmiş teşviklerden yararlanma imkanı bulunmaktadır.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Çin Halk Cumhuriyeti ile Yeni Vize Uygulaması

Ayrıntılar için tıkalyınız.