Hava Durumu

ANKARA

Türkiye Türkmenistan İş Formu

Sayın Üyemiz; Türkmenistan Devlet Başkanı Sayın Serdar Berdimuhamedov'un teşrifleriyle 26 Ekim 2023 Perşembe günü Türkiye - Türkmenistan İş Forumu düzenlenecektir. İş Formuna  katılacak kişilerin aşağıda yer alan adres üzerinden kayıt yapması gerekmektedir.

https://anket.tobb.org.tr/#/anket/turkiye-turkmenistan-is-forumu

Yerel Basın

Tokat Haberleri

Tokat haberleri ile ilgili son dakika gelişmelerini aktaran Tokat Haber; farklı alanlarda en yeni ve güncel bilgileri aktarıyor. Tokat güncel haberler hakkında detaylı bilgiler için, haber sitesi etkin ve güvenilir bir hizmet sunuyor.
Yerel, siyaset, spor, güncel ve son dakika gelişmelerinin en güncel haber kaynağı olan site de; herkesin merak ettiği bilgilere ulaşılabilmek artık oldukça kolay! Çünkü sunulan haber detayları; fotoğraf ve videolar ile ayrıntılı bir şekilde duyulur. Online olarak istenilen alanlardaki haberlere hızlı bir şekilde erişim sağlanabilir.

Tokat Güncel Haberler: Tokat Haberleri Son Dakika
Haber sitesinin hem internet sitesinden hem de sosyal medya hesaplarından, Tokat haber leri hakkında detaylara ulaşabilir. Siteden, yerel ve Türkiye genelindeki önemli haberler, ekonomi ve hava raporu aktarılıyor; farklı temalarıyla herkesin dikkatini çeken konular ile ilgili içerikler sunuluyor.
Son dakika sekmesinden ise anlık olarak gelişen haber detaylarına ulaşılabilir. Ayrıca sitede farklı kategoride sunulan güncel haberler de yer alıyor. Bu haber kategorileri açıklanacak olursa;

■    Güncel ekonomi haberleri
■    Siyasi haberler
■    Tokat  ölüm haberleri
■    Spor haberleri
■    Tokat uyuşturucu haberleri
■    Eğitim haberleri
■    Tokat kültür-sanat haberleri
■    Sağlık haberleri
■    Turizm haberleri

1    - Tokat’da Son Dakika Ölüm Haberleri
Haber sitesi; Tokat’da ölüm haberleri ile ilgili bütün gelişmeleri aktarıyor. Bu haberler kapsamında Tokat’da intiharı son dakika olarak takip edilebilir. Ayrıca Tokat’da silahlı kavga son dakika haberleri hakkında sıcağı sıcağına bilgiler aktarılıyor.

2    - Tokat Haberleri | Tokat’da Son Dakika Deprem
Tokat’da olan olaylar ve meydana gelen Tokat haber son dakika deprem bilgileri için haber sitesine üye olarak; istenilen haber detaylarına kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz. İl genelindeki en güncel ve anlık gelişmeler, Tokat haber bugün sekmesiyle aktarılıyor.

3    - Tokat Haber Spor Haberleri
Tokat son haberler kapsamında spor sayfası üzerinden; Tokat güncel haberler ile ilgili dün ve bugünün sonuçlarına ulaşabilir. Bilgi alınmak istenen Tokat haberleri;bu sayfa üzerinden okuyuculara detaylı bir şekilde sunuluyor.

4    - Tokat Haber Son Dakika Yangın Haberleri
Haber sitesi; haber niteliği taşıyan ve farklı temalardaki içerikleri ile oldukça dikkat çekiyor. Fotoğraf galerisi ve video içerikler sunarak, Tokat’da son dakika haberleri aktarılıyor.

Tokat güncel haberler kapsamında gelişen Tokat yangın haberleri; anlık olarak duyurulur. Yangın olayları ile ilgili olarak; kaç kişinin yangından etkilendiği, yaralı ve vefat bilgisi, yangının derecesi gibi detaylar aktarılır. Böylelikle bölge genelindeki güncel Tokat haberleri en kısa süre içerisinde herkes için ulaşılabilir oluyor.

5    - Tokat Asayiş Haberleri | Tokat Güncel Haberler
Tokat Haber; ekonomi, spor, magazin, siyaset, eğitim, güncel olaylar, sağlık, turizm ve kültür-sanat haberlerinin yanında; ildeki asayiş haberleri de sıcağı sıcağına aktarılıyor.

Haber sitesinde bulunan kategoriler üzerinden, ikamet edilen veya merak edilen bölgeyle ilgili son dakika asayiş haberlerine ulaşılabilir. Ayrıca bu kategoriler sekmesinden bölgeler ile alâkalı diğer haber detaylarına da kolaylıkla ulaşım sağlanabilir.
Tokat Haber sitesi üzerindeki bilgi alınmak istenen ilçeler, merkez ve kategoriler açıklanacak olursa, şu şekilde sıralanabilir;

Tokat Haber için sosyal medya hesabını takip edin

Tokat haberlerinden anında haberdar olmak için Tokat Haber sitesi Tokat Haberin Facebook hesabını da takip edebilirsiniz. Tokat Haber Facebook sayfası için tıklayınız

Tokat  Almus haberleri
Tokat  Artova haberleri
Tokat Erbaa haberleri
Tokat Başçiftlik haberleri
Tokat  Turhal haberleri
Tokat  Niksar haberleri
Tokat  Reşadiye haberleri
Tokat  Sulusaray haberleri
Tokat  Yeşilyurt haberleri
Tokat Zile haberleri
Tokat  Pazar haberleri

2023 TMO Hububat Alım Fiyatları

 

Toprak Mahsulleri Ofisi Tokat Şube Müdürlüğü ilimizde 10 Nisan tarihinde ilk defa Tokat'ta açılmıştır. Toprak Mahsulleri Ofisi 2023 yılında  üreticilerimizin ürettiği hububat ürünleri almak adına 8 noktada alım planlamıştır.Bunlar Tokat Merkez ,Artova ,Erbaa Çamlıbel ,Niksar ,Yeşilyurt Turhal ve Zile olmak üzere planlanmıştır. Hububat alımlarına 3 Temmuz tarihi itibarıyla Niksar,Erbaa,Turhal ve Zile'de başlamış bulunmaktadır.

10 Temmuz itibariyle Tokat merkezde alıma başlamıştır. İlerleyen tarihlerde hasat takvimine göre Çamlıbel,Artova ve Yeşilyurt'ta alım ekipleri açılacaktır. Toprak Mahsulleri Ofisi ÇKS miktarındaki ürün Arzı devam ettiği sürece alımlar açık olacak eski yıl ürünleri kesinlikle alınmayacaktır.

Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan; TMO hububat alım fiyatlarını açıklamıştır. Fiyatları görmek için Tıklayınız.

SİSTEME GİRİŞ VE RANDEVU TALEBİ  :  TMO Hububat Alım Randevuları 24 Mayıs 2023 tarihinden itibaren üreticilerimize TMO’nun resmi web sitesi olan http://randevu.tmo.gov.tr/tmoHars/ üzerinden verilmektedir. Randevular tamamen ücretsiz olup giriş önceliğine göre sıralanmaktadır.

                                                                                   

Yetkili Sınıflandırıcı Hububat Eksperliği İle Laboratuvar Temel Eğitimi

Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürlüğü tarafından tarım piyasalarında görev yapan/yapacak personele yönelik “Hububat Eksperliği Eğitimi” ve “Yetkili Sınıflandırıcı Laboratuvar Temel Eğitimi” ile düzenlenecektir.
Ayrıntılı Bilgi İçin; Tıklayınız.

2023 Dönemi Hububat Alım Fiyat ve Politikaları

Ülkemizde hububat hasadı Mayıs ayı ortasında lokal olarak başlamış olup bugün itibariyle yaklaşık % 5 seviyelerindedir. Hasat başlangıcından bugüne kadar piyasalar yakından izlenmiş ve piyasaların seyrine göre TMO politikaları oluşturulmuştur. 2022 yılı üretimimizin buğdayda geçen yıla göre %3,8 artışla 20,5 milyon ton, arpada ise geçen yıla göre %1,2 artışla 8,6 milyon ton olacağı tahmin edilmektedir (TÜİK).

Sayın Cumhurbaşkanımız tarafından TMO alım fiyatlarına ve detaylara  linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ayrıntılı Bilgi İçin; Tıklayınız.